МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Расмусен: Земјите од ЕУ не можат да ѝ ја негираат на Македонија иднината што ја..
ЕУ земјите со зелено светло само за Северна Македонија
Северна Македонија за 23 места го подобри рејтингот на Глобалниот индекс на мирот, со..
Сведок тврди дека се прислушувало од канцелариите на директорот на УБК и началникот н..
Шоубиз
Емина ги истетовира имињата на синовите

Емина ги истетовира имињата на синовите

недела, 05 мај 2019, 11:43ч.   |   L.E.

Српската пејачка Емина Јаховиќ објави фотографија на социјалните мрежи, на кои ја покажа новата тетоважа со имињата на нејзините синови Јаман и Јавуз.

Двајцата синови пејачката ги доби во бракот со Мустафа Сандал. Досега Емина вели дека правела само привремени тетоважи, затоа што не сакала да си дозволи наредниот ден да се покае.

„Онаа љубов која е неминлива и што ја прави жената најбогата и најсреќна на свет, не се мажите, туку нивните деца“, вели Емина. Текстот Емина ги истетовира имињата на синовите е превземен од Reporter.mk.

© ЖУРНАЛ    ~85,29

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Пејачот Адријан Гаџа го отвора најскапиот ресторан во Скопје
Елена Велевска: Се е вистина и дека сум трудна по четврти пат!
Ќерката на Кили трудна во бикини
Дара Бубамара го достигна врвот, речиси гола пристигна на свадба
Македонската Кардашијан ги провоцираше Грците со своето секси тело (Фото)
Пријовиќ тазе туширана скубе веѓи на тераса
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.