МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Расмусен: Земјите од ЕУ не можат да ѝ ја негираат на Македонија иднината што ја..
ЕУ земјите со зелено светло само за Северна Македонија
Северна Македонија за 23 места го подобри рејтингот на Глобалниот индекс на мирот, со..
Сведок тврди дека се прислушувало од канцелариите на директорот на УБК и началникот н..
Шоубиз
Ќерката на Кили трудна во бикини

Ќерката на Кили трудна во бикини

сабота, 04 мај 2019, 11:32ч.   |   L.E.

Актерот Кирил Поп Христов – Кили  нсакоро ќе стене дедо. Неговата ќерка Јоана, (25) е во поодмината бременост и го очекува своето прво дете. Дека е среќен оти таа е бремена Кили се пофали и на социјалните мрежи, па сподели фотографија од како вели “неговата најмила трудница“.

Јоана , ќерката на Гордана и Кили неодамна се омажи во Еквадор, каде што семејството живее веќе неколку години. Веста дека таа се мажи ја сподели Кили, велејќи дека е среќен „што неговата ќерка го нашла  човекот кој неизмерно ја сака“. Ќерката на Кили трудна во бикини е превземен од Reporter.mk.

© ЖУРНАЛ    ~328,110

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Пејачот Адријан Гаџа го отвора најскапиот ресторан во Скопје
Елена Велевска: Се е вистина и дека сум трудна по четврти пат!
Ќерката на Кили трудна во бикини
Дара Бубамара го достигна врвот, речиси гола пристигна на свадба
Македонската Кардашијан ги провоцираше Грците со своето секси тело (Фото)
Пријовиќ тазе туширана скубе веѓи на тераса
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.