МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Мицкоски: Македонија е земја со свои корени, историја, но и земја на која мораме да ј..
Заев: Да го одбележиме епохалното просветителско значење на Светите Кирил и Методиј, ..
Пендаровски: Делата и поуките што ни ги оставија Светите браќа нè обврзуваат да ..
МАКЕДОНИЈА ДОБИ НОВ АМБАСАДОР НА САД: Сенатот го потврди назначувањето на Кејт Брнс з..
Шоубиз
Елена Велевска: Се е вистина и дека сум трудна по четврти пат!

Елена Велевска: Се е вистина и дека сум трудна по четврти пат!

недела, 12 мај 2019, 12:19ч.   |   L.E.

Фолкерката Елена Велевска откако се појави во јавноста постојано ја следат скандали! Така е затоа што важи за јавна личност која нема проблем кога се пишува за неа, нејзиното мото е само да се пишува.

Изминатиов период во центарот на вниманието се најде заради дефинитивниот крај на љубовта со сопругот Марјан. Откако еднаш објави дека се разведуваат, па дека се смируваат, по се изгледа двојката реши сепак да стави точка на љубовната сага. И штом објави дека сега е навистина крај, како бомба одекна веста дека сега веќе бившиот сопруг го заменила со богат нашинец кој живее во Америка.

Во прво време фолкерката мудро молчеше, за конечно да реши да се огласи и да признае: „Се е точно, колку што е точно дека сум трудна по четврти пат...“/vecer.mk/

© ЖУРНАЛ    ~287,99

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Прва слика на водителката откако автобусот и ја „иcкopна“ раката!
Наташа Беквалац: Ми беше љубов 18 години, заспа и повеќе не се разбуди
Теа Трајковска се соблече топлес (Фото)
Даниел Кајмаковски се разведува од сопругата Кристина
Телото на починатата Беличанец го пронашол сопругот во неговиот стан
Пејачот Адријан Гаџа го отвора најскапиот ресторан во Скопје
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.