МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Расмусен: Земјите од ЕУ не можат да ѝ ја негираат на Македонија иднината што ја..
ЕУ земјите со зелено светло само за Северна Македонија
Северна Македонија за 23 места го подобри рејтингот на Глобалниот индекс на мирот, со..
Сведок тврди дека се прислушувало од канцелариите на директорот на УБК и началникот н..
Шоубиз
Се роди четвртото дете на Ким Кардашијан и Кание Вест

Се роди четвртото дете на Ким Кардашијан и Кание Вест

сабота, 11 мај 2019, 12:12ч.   |   L.E.

Четвртото дете на Ким Кардашијан и Кание Вест се роди. Сурогат мајката, која тие ја избраа, вчера беше примена во болница, и се породи.

Реалити ѕвездата беше заедно со бремената жена при влегувањето во болницата.

Ким Кардашијан на настанот, Мет Гала, најави дека веќе е во очекување, бидејќи нејзиниот син треба да се роди за неколку дена.

Веста за раѓањето ја сподели самата Ким на Твитер велејќи: „Тој е тука и е совршен!“.

Жената, која им подари на риалити ѕвездата и нејзиниот сопруг уште едно дете, ја роди и малата Чикаго – третото дете на Ким и Кание. Потоа мораше да забремени по втор пат и повторно им даде бебе, но одлучи да има свои деца и плановите се отежнаа.

Според Пипл, 38-годишната русокоса добро се грижела за сурогатката мајка.

© ЖУРНАЛ    ~39,13

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Пејачот Адријан Гаџа го отвора најскапиот ресторан во Скопје
Елена Велевска: Се е вистина и дека сум трудна по четврти пат!
Ќерката на Кили трудна во бикини
Дара Бубамара го достигна врвот, речиси гола пристигна на свадба
Македонската Кардашијан ги провоцираше Грците со своето секси тело (Фото)
Пријовиќ тазе туширана скубе веѓи на тераса
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.