МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Момировски: Обвинителството и МВР да го разјаснат случајот со изборната апликација на..
Ако извисат претседателските, шефот на државата ќе се избира во Собрание или на избор..
Отсуството на судијата го одложи „Монструм“
Деркоски: Сѐ се одвива беспрекорно, спремни сме за изборите
Xроника
Синот на Илчо Захариев пронајден мртов

Синот на Илчо Захариев пронајден мртов

вторник, 09 април 2019, 14:13ч.   |   Xh.I.

Александар Захариев син на поранешниот градоначалник на Штип, Илчо Захариев, бил пронајден мртов во викендичка во делчевско.

Според неофицијални информации, тој си го одзел животот во викендичката, односно извршил самоубиство со бесење.

Од Јавното обвинителство Делчево го потврдуваат случајот. Оттаму информираат дека е направен увид и дека смртта настанала со бесење, а на телото нема траги на насилство.

Александар Захариев имал 23 години.

© ЖУРНАЛ    ~344,118

НАЈЧИТАНИ ОД XРОНИКА
Синот на Илчо Захариев пронајден мртов
НЛБ Банка се огласи по вооружениот грабеж, средствата на нашите клиенти се сигурни
Починато лице пронајдено во објект во Бутел
Актерката Билјана Белицанец најдена мртва
Прегазен пешак во Ново Лисиче, загина на самото место
Скопјанец ја силувал 13-годишната ќерка, девојчето само пријавило во полиција
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.