МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Османи-Која: Упадот во ИВЗ е срамен чин и ја загрозува секуларноста на земјата
Киро Здравев избран за нов претседател на Судскиот совет
Кирацовски: сестра ми и мајката на сопругата се повлекуваат од работните места
Политичките судири во „двојка“ кај иста судијка
Шоубиз
Наташа Беквалац: Ми беше љубов 18 години, заспа и повеќе не се разбуди

Наташа Беквалац: Ми беше љубов 18 години, заспа и повеќе не се разбуди

недела, 07 април 2019, 11:30ч.   |   L.E.

Српската поп пејачка Наташа Беквалац неодамна објави фотографија со која што ги растажи многумина. Таа подсетувајки се на своето милениче на Инстаграм го напиша следново:

“Денес е денот на напуштени животни. Пред неколку дена моето куче со кое поминав 18 години, кое ми беше најверна пријателка 18 години и со кое моите деца проодеа, заспа и не се разбуди. Оваа љубов ја разбирам само јас и оние кои со години делеле ваква љубов”, напиша Беквалац постирајки слика од своето милениче.

© ЖУРНАЛ    ~460,154

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Ми ставија нож под грло да се појавам во спот: Владо Jаневски го прекрши правилото
Прва слика на водителката откако автобусот и ја „иcкopна“ раката!
Нова трагедија во семејството Шаулиќ: По смртта на Шабан семејството повторно завиено во црно
Наташа Беквалац: Ми беше љубов 18 години, заспа и повеќе не се разбуди
Теа Трајковска се соблече топлес (Фото)
Телото на починатата Беличанец го пронашол сопругот во неговиот стан
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.