МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Пендаровски поддржува намалување на привилегиите на функционерите
Агенцијата за разузнавање доби нов директор
Кој е кој во кабинетот на претседателот Пендаровски?
Ќе се испитува закупот на канцеларии не само кај Иванов, туку и кај сите поранешни пр..
Шоубиз
Мадона објави секси видео за „Medellin“

Мадона објави секси видео за „Medellin“

четврток, 25 април 2019, 14:28ч.   |   L.E.

Претходно месецов Мадона го претстави новиот албум „Madame X“, а водечкиот сингл на овој албум е песната „Medellin“, снимена со колумбиската ѕвезда Малума. Објавен е спотот на песната која веќе има над 2 милиони прегледи.

Станува збор за 14 студиски албум на Мадона, кој ќе биде објавен на 14 јуни. Мадона и Малуна ќе ја изведат „Medellin“ заедно на Billboard Music наградите, на 1 мај.

„Madame X“ е колекција од 15 нови песни инспирирани од престојот на Мадона во Лисабон, Португалија.
Извор:/kajgana.com/

© ЖУРНАЛ    ~33,11

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Прва слика на водителката откако автобусот и ја „иcкopна“ раката!
Наташа Беквалац: Ми беше љубов 18 години, заспа и повеќе не се разбуди
Теа Трајковска се соблече топлес (Фото)
Даниел Кајмаковски се разведува од сопругата Кристина
Телото на починатата Беличанец го пронашол сопругот во неговиот стан
Пејачот Адријан Гаџа го отвора најскапиот ресторан во Скопје
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.