МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Пендаровски поддржува намалување на привилегиите на функционерите
Агенцијата за разузнавање доби нов директор
Кој е кој во кабинетот на претседателот Пендаровски?
Ќе се испитува закупот на канцеларии не само кај Иванов, туку и кај сите поранешни пр..
Шоубиз
Бруклин Бекам и Хана Крос пред раскинување

Бруклин Бекам и Хана Крос пред раскинување

четврток, 25 април 2019, 14:20ч.   |   L.E.

Бруклин Бекам повторно има љубовни проблеми со неговата девојка Хана Крос. Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам бил снимен во автомобилот заедно со Хана низ улиците на Беверли Хилс. Американските медиуми пишуваат дека расправијата била толку жолчна што веројатно само прашање на време е кога ќе се разделат.

Двајцата си викале еден на друг и биле толку гласни што го привлекле вниманието на случајните минувачи. Папараците ги снимиле како плачат, а по кратко време Хана излегла од возилото и го оставила Бруклин сам. Медиумите пишуваат дека ова не е прв пат како Бруклин и Хана имаат проблеми во љубовта.

Пред неколку недели доживеале слична драма, а Бруклин подоцна бил виден како шета низ Лондон во алкохолизирана состојба. Најстариот син на Бекам, отсекогаш бил на мета на медиумите и папараците.

Досега Бруклин имал неколку љубовни врски кои го привлекле вниманието на неговите обожаватели. По бурната врска со Клои Грејс Морес, тој сега се забавува со Хана Крос. Извор:/Reporter.mk.
 

© ЖУРНАЛ    ~57,19

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Прва слика на водителката откако автобусот и ја „иcкopна“ раката!
Наташа Беквалац: Ми беше љубов 18 години, заспа и повеќе не се разбуди
Теа Трајковска се соблече топлес (Фото)
Даниел Кајмаковски се разведува од сопругата Кристина
Телото на починатата Беличанец го пронашол сопругот во неговиот стан
Пејачот Адријан Гаџа го отвора најскапиот ресторан во Скопје
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.