МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Пендаровски поддржува намалување на привилегиите на функционерите
Агенцијата за разузнавање доби нов директор
Кој е кој во кабинетот на претседателот Пендаровски?
Ќе се испитува закупот на канцеларии не само кај Иванов, туку и кај сите поранешни пр..
Шоубиз
Неџла и бебето дојдоа дома

Неџла и бебето дојдоа дома

петок, 19 април 2019, 13:57ч.   |   L.E.

Актерката Фехрие Евџен, позната кај нас  по улогата на Неџла, пред неколку дена се породи со синот Каран. Таа и бебето веќе се дома, а турските медиуми објавија и фотографии од моментот кога брачната двојка заедно со бебето ја напушта болницата.

„Периодот додека бев бремена беше прекрасен. Бурак беше постојано со мене. Кога се роди Каран, добив најубавото синџирче со името на синот“, им рече актерката на новинарите.

Според пишувањата на магазинот „Таквим“, Бали-бег платил 50 илјади лири (околу 7.630 вера) во приватната болница за да го затвори целиот кат каде штолежеле неговата сопруга и синот  за да ги заштити од јавноста./Reporter.mk.

© ЖУРНАЛ    ~60,20

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Прва слика на водителката откако автобусот и ја „иcкopна“ раката!
Наташа Беквалац: Ми беше љубов 18 години, заспа и повеќе не се разбуди
Теа Трајковска се соблече топлес (Фото)
Даниел Кајмаковски се разведува од сопругата Кристина
Телото на починатата Беличанец го пронашол сопругот во неговиот стан
Пејачот Адријан Гаџа го отвора најскапиот ресторан во Скопје
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.