МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Момировски: Обвинителството и МВР да го разјаснат случајот со изборната апликација на..
Ако извисат претседателските, шефот на државата ќе се избира во Собрание или на избор..
Отсуството на судијата го одложи „Монструм“
Деркоски: Сѐ се одвива беспрекорно, спремни сме за изборите
Шоубиз
Емина Јаховиќ направи драстична трансформација: Познатата пејачка со новиот имиџ изгледа вака

Емина Јаховиќ направи драстична трансформација: Познатата пејачка со новиот имиџ изгледа вака

недела, 14 април 2019, 11:10ч.   |   L.E.

Емина Јаховиќ одлучи да направи промена во својот изглед и да го промени имиџот.

Имено, пејачката се одлучи да ја направи популарната фризура „омбре“, а за новиот изглед се пофали на социјалните мрежи.

Под објавата пејчката доби еден тон коментари на сметка на нејзиниот изглед.

“Тебе се убаво ти стои“, „Кукла“, „Таа боја најдобро ти стои, ова си ти“, се само некои од коментарите.

За потсетување, Емина претходната година се разведе од сопругот Мустафа Сандал, а неодамна ја раскина врската со турскиот милионер Садетин Саран.

Велат дека кога жените ја менуваат фризурата, тогаш им се случува нешто во животот, а дали тоа е така и во животот на Емина, останува да видиме.
 

© ЖУРНАЛ    ~261,87

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Ми ставија нож под грло да се појавам во спот: Владо Jаневски го прекрши правилото
Прва слика на водителката откако автобусот и ја „иcкopна“ раката!
Нова трагедија во семејството Шаулиќ: По смртта на Шабан семејството повторно завиено во црно
Наташа Беквалац: Ми беше љубов 18 години, заспа и повеќе не се разбуди
Телото на починатата Беличанец го пронашол сопругот во неговиот стан
Теа Трајковска се соблече топлес (Фото)
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.