МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Момировски: Обвинителството и МВР да го разјаснат случајот со изборната апликација на..
Ако извисат претседателските, шефот на државата ќе се избира во Собрание или на избор..
Отсуството на судијата го одложи „Монструм“
Деркоски: Сѐ се одвива беспрекорно, спремни сме за изборите
Шоубиз
Македонската фитнес инструктoрка милува да позира во танга – Ана е секс бомба

Македонската фитнес инструктoрка милува да позира во танга – Ана е секс бомба

сабота, 13 април 2019, 11:41ч.   |   L.E.

Ана Стојанова е единствениот фитнес тренер кај нас кој работи исклучиво онлајн со своите клиенти.  Многумина ја нарекуваат македонската Ким Кардашијан, а причината е што има задник од кој што боли глава,

На Инстаграм е една од најследените и најкоментирани девојки во Македонија. Во моментов живее на релација Љубљана – Скопје – Велес.

Има над 40 илјади следбеници на Инстаграм кои секојдневно ги чести со провокативни и жешки фотографии.

Ана открива дека има момче кое ѝпомага во работата. Нејзиниот партнер нема проблем со голотијата што им ја сервира на следбениците, напротив, максимално ја поддржува и неретко токму тој стои зад објективот додека позира облечена во танга и секси долна облека.

© ЖУРНАЛ    ~288,98

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Ми ставија нож под грло да се појавам во спот: Владо Jаневски го прекрши правилото
Прва слика на водителката откако автобусот и ја „иcкopна“ раката!
Нова трагедија во семејството Шаулиќ: По смртта на Шабан семејството повторно завиено во црно
Наташа Беквалац: Ми беше љубов 18 години, заспа и повеќе не се разбуди
Телото на починатата Беличанец го пронашол сопругот во неговиот стан
Теа Трајковска се соблече топлес (Фото)
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.