МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Момировски: Обвинителството и МВР да го разјаснат случајот со изборната апликација на..
Ако извисат претседателските, шефот на државата ќе се избира во Собрание или на избор..
Отсуството на судијата го одложи „Монструм“
Деркоски: Сѐ се одвива беспрекорно, спремни сме за изборите
Шоубиз
Сузана Манчиќ ја теши разведената ќерка – од мажи никогаш доста

Сузана Манчиќ ја теши разведената ќерка – од мажи никогаш доста

петок, 12 април 2019, 14:50ч.   |   L.E.

Најпопуларната југословенска лото девојка, Сузана Манчиќ, во интервју за српските медиуми рекла дека на ќерка си Теодора Куниќ, која се разведе по една година брак, ѝ рекла дека повторно ќе се мажи. Теодора беше мажена за богат бизнисмен од Америка.

„Ѝ реков: Ќе има уште мажења за тебе. Добредојде во Србија. Јас секогаш верувам во љубов и тоа мојот живот го потврди. Не се тоа празни приказни. Јас сум тука за неа и таа знаеше каде да се врати. Добро е што се вработи во една маркетинг агенција за да си има свои пари. Најважно е што во моментов Теодора е задоволна“, рекла во интервјуто.

Прв маж на Сузана беше музичарот Небојша Куниќ од групата „Седморица млади“, до кого освен Теодора ја има и ќерката Наталија. Таа неодамна се омажи вторпат за грчкиот бизнисмен Симеон Оцомокос./Reporter.mk

© ЖУРНАЛ    ~115,39

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Ми ставија нож под грло да се појавам во спот: Владо Jаневски го прекрши правилото
Прва слика на водителката откако автобусот и ја „иcкopна“ раката!
Нова трагедија во семејството Шаулиќ: По смртта на Шабан семејството повторно завиено во црно
Наташа Беквалац: Ми беше љубов 18 години, заспа и повеќе не се разбуди
Телото на починатата Беличанец го пронашол сопругот во неговиот стан
Теа Трајковска се соблече топлес (Фото)
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.