МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Османи-Која: Упадот во ИВЗ е срамен чин и ја загрозува секуларноста на земјата
Киро Здравев избран за нов претседател на Судскиот совет
Кирацовски: сестра ми и мајката на сопругата се повлекуваат од работните места
Политичките судири во „двојка“ кај иста судијка
Шоубиз
Уште една интервенција: Саша Поповиќ повторно опериран во приватна клиника

Уште една интервенција: Саша Поповиќ повторно опериран во приватна клиника

понеделник, 25 март 2019, 12:31ч.   |   L.E.

Првиот човек на „Гранд“ продукција, Саша Поповиќ, пред два дена во раните утрински часови бил виден во приватна клиника во Белград за да го реши здравствениот проблем кој го има подого време.

-Саша е секогаш насмеан, без оглед на тоа што му се случува во животот. Така беше и во четвртокот утрото, кога го видовме пред една приватна клиника каде дојде ласерски да го реши проблемот со окото, вели изворот.

Саша на клиниката бил сам, а внатре поминал околу два часа. За тоа време по интервенцијата на Поповиќ му било соопштено дека сега е се во ред.

-Изваден ми е вонземјанин со големина на грашокј. Сега се е во ред, вели Саша Поповиќ за српски „Блиц“.

 

© ЖУРНАЛ    ~123,41

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Ми ставија нож под грло да се појавам во спот: Владо Jаневски го прекрши правилото
Прва слика на водителката откако автобусот и ја „иcкopна“ раката!
Нова трагедија во семејството Шаулиќ: По смртта на Шабан семејството повторно завиено во црно
Наташа Беквалац: Ми беше љубов 18 години, заспа и повеќе не се разбуди
Теа Трајковска се соблече топлес (Фото)
Телото на починатата Беличанец го пронашол сопругот во неговиот стан
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.