МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
МВР е подготвено да обезбеди безбедна атмосфера за време на гласањето, тврди Спасовск..
Филипче: Процентот на вакцинирани деца уште е мал, особено надвор од Скопје
Панајотис Колокатис: Семејството Parkland Hospitality Group постојано расте
ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ е партија што спроведе селективна амнестија и лицемерно е да зборува..
Шоубиз
Згасна ли тинејџерската љубов на Антониа и Виктор (Фото)

Згасна ли тинејџерската љубов на Антониа и Виктор (Фото)

сабота, 23 март 2019, 10:50ч.   |   L.E.

 Младата пејачка Антониа Гиговска и професионалниот каратист Виктор Крстевски неколку години беа во љубовен занес. За нив знаеа и птиците на гранките и тоа најмногу од социјалните мрежи.

 

Со вртоглавото растење на популарноста на пејачката, Антониа од својот Инстаграм профил ги отстрани фотографиите со Виктор, но на неговиот профил тие се уште стоеа и секако објавуваше нови.

 

Но, набргу оваа љубов згасна. Имено, повеќе на ниту еден профил нема фотографии од овој тин пар, кој служеше за пример на многу млади. Исто така и Анониа во интервјуата истакнува дека е соло.

 

Причината за нивната разделба, останува мистерија, а дали некогаш ќе се открие оставаме на главните актери да одлучат!

© ЖУРНАЛ    ~18,6

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Ми ставија нож под грло да се појавам во спот: Владо Jаневски го прекрши правилото
Прва слика на водителката откако автобусот и ја „иcкopна“ раката!
Нова трагедија во семејството Шаулиќ: По смртта на Шабан семејството повторно завиено во црно
Наташа Беквалац: Ми беше љубов 18 години, заспа и повеќе не се разбуди
Теа Трајковска се соблече топлес (Фото)
Телото на починатата Беличанец го пронашол сопругот во неговиот стан
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.