МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Беља и Демири осудени на 19 години затвор за убиството на Саздо
ВМРО-ДПМНЕ: Сиљановска победи во 47 општини, СДСМ и коалицијата од 30 партии се пораз..
ЕУ повикува на излезност во вториот круг од изборите
Изборите добро спроведени, сé уште се потребни реформи на изборното законодавств..
Шоубиз
Ана Севиќ со жесток одговор до Дарко Лазиќ за неговите тврдења дека го изневерувала со Даниел додека биле во брак

Ана Севиќ со жесток одговор до Дарко Лазиќ за неговите тврдења дека го изневерувала со Даниел додека биле во брак

сабота, 23 март 2019, 10:44ч.   |   L.E.

Пеачката со порака се огласила на социјалните мрежи, објавила и селфи со својот дечко.

Откако Дарко Лазиќ изнел непознати детали од бракот со Ана Севиќ во кој вели дека го изневерувала со сегашниот дечко Даниел Недељковуиќ се додека тој не дознал, се огласила и пеачката.

Ана веднаш откако медиумите ја објавиле изјавата на Дарко се огласила на социјалните мрежи, освен што ја објавила заедничката фотографија со Даниел, следела и индиректна порака.

 

- Ако ме прашате која е најдобра освета, јас велам среќа, бидејќи луѓето побудалуваат кога ќе ве видат среќни – објавила Ана.

Нешто порано, Ана објавила слика со Даниел, со кого е во врска повеќе од една година, а на неа ставила и срце.

 

© ЖУРНАЛ    ~111,39

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Ми ставија нож под грло да се појавам во спот: Владо Jаневски го прекрши правилото
Прва слика на водителката откако автобусот и ја „иcкopна“ раката!
Нова трагедија во семејството Шаулиќ: По смртта на Шабан семејството повторно завиено во црно
Наташа Беквалац: Ми беше љубов 18 години, заспа и повеќе не се разбуди
Теа Трајковска се соблече топлес (Фото)
Телото на починатата Беличанец го пронашол сопругот во неговиот стан
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.