МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Заев: Можно решение за законот за јавно обвинителство прифатливо за сите
Рашковски: Република Северна Македонија на фасадата на Владата по изборите
За двајца технички експерти за следење комуникации се пријавиле седум луѓе
Катица Јанева и Ленче Ристоска на дневен ред на Советот на јавните обвинители
Шоубиз
Сопругата на Бредли Купер, Ирина Шајк, ја опколија папарации, а таа изненади со однесувањето (фото)

Сопругата на Бредли Купер, Ирина Шајк, ја опколија папарации, а таа изненади со однесувањето (фото)

петок, 15 март 2019, 13:10ч.   |   L.E.

На доделувањето на Оскар најголемо внимание предизвика блискоста на Лејди Гага и Бредли Купер, но и сопругата на актерот, Ирина Шајк, која гледаше од публиката.

Додека за нивниот надоден љубовен триаголник постојано се пишува, популарната манекенка е видно нерасположена.


Атрактивната Ирина ја напуштала терераната со прикриено лице со очила за сонце, а кога ги здогледала папараците, се обидела да се сокрие.

Не се трудела да сочкрие дека е нерасположена, па ја покрила главата со палтото и се упатила кон автомобилот.


Многумина заклучија дека тоа докажува дека ситуацијата помеѓу Бредили и неа не е во најдобар ред. Сепак, никој од нив се се огласил да потврди или демантира за многуте пишувања по Оскарите.

© ЖУРНАЛ    ~42,14

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Македонската естрада доби “бомба” во вистинска смисла на зборот! (Видео)
Ми ставија нож под грло да се појавам во спот: Владо Jаневски го прекрши правилото
Тошиќ „полудел“ откако анонимно го добил видеото од „жешката акција“ на Карлеуша и неговиот колега
„Чувствував дека нешто ќе се случи“: Ова се првите зборови на сопругата на Шабан Шаулиќ по сообраќајната несреќа
Сопственикот на клубот во Германија ги откри последните зборови што му ги кажал Шабан
Нова трагедија во семејството Шаулиќ: По смртта на Шабан семејството повторно завиено во црно
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.