МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Oсмани: Назначувањето на Муслиу за директор не вознемири сите, Пендаровски да ја преи..
Шутирање на мали голчиња со мандатите на Груевски и Богоевски
Пендаровски поддржува намалување на привилегиите на функционерите
Агенцијата за разузнавање доби нов директор
Шоубиз
„Љубов моја најголема“ - Тијана Дапчевиќ објави фотографии со сопругот

„Љубов моја најголема“ - Тијана Дапчевиќ објави фотографии со сопругот

петок, 15 март 2019, 12:49ч.   |   L.E.

 Македонската пејачка и актерка Тијана Дапчевиќ на ропмантичен начин одлучи да му го честита роденденот на својот сопруг Милан. Таа на Инстаграм објави нивни заеднички фотографии од годините наназад.

Инаку, Тијана и Милан во бракот го имаат синот синот Вук, а неодамна таа откри дека во 2019 или 2020 година посакува повторно да стане мајка.

© ЖУРНАЛ    ~33,11

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Прва слика на водителката откако автобусот и ја „иcкopна“ раката!
Наташа Беквалац: Ми беше љубов 18 години, заспа и повеќе не се разбуди
Теа Трајковска се соблече топлес (Фото)
Даниел Кајмаковски се разведува од сопругата Кристина
Телото на починатата Беличанец го пронашол сопругот во неговиот стан
Пејачот Адријан Гаџа го отвора најскапиот ресторан во Скопје
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.