МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Заев: Можно решение за законот за јавно обвинителство прифатливо за сите
Рашковски: Република Северна Македонија на фасадата на Владата по изборите
За двајца технички експерти за следење комуникации се пријавиле седум луѓе
Катица Јанева и Ленче Ристоска на дневен ред на Советот на јавните обвинители
Шоубиз
Огњен Врањеш сега и се заканува и на Дара – Бубамара: Наводно имале заедничко минато, па ја уценува (ФОТО)

Огњен Врањеш сега и се заканува и на Дара – Бубамара: Наводно имале заедничко минато, па ја уценува (ФОТО)

четврток, 14 март 2019, 13:20ч.   |   L.E.

Дара Бубамара по грешка на Инстаграм објави снимка која покажува како со дилдо симулира орален секс. Огњен Врањеш и испратил порака со непристојна содржина коментирајќи го она што го гледа на сликите, по што Дара му возврати дека е „класичен Индијанец“.

Фудбалерот и возврати дека ќе и го уништи животот како што тоа го направи пред неколку месеци и нејзината колешка Јелена Карлеуша.

Извор близок до тврдењата на фудбалерот, Врањеш бил шокиран што Дара, јавно го прозвала, зашто пред неколку години меѓу нив двајцата многу нешта се случиле. Огњен и Дара пред две години биле во контакт и се допишувале разменувале фотографии, веројатно и клипчиња, но таа престанала да го контактира кога дознала дека тој тајно се гледа со Карлеуша.

Кога ја видел снимката на Дара на која симулира орален секс, Врањеш одлучил да ја контактира. Тој знаеше дека ќе ја испровоцира ако ѝ каже дека е разочарана од нејзините сексуални способности и го стори тоа. Сепак, не очекувал дека Дара јавно ќе го објави коментарот, зашто имале заедничко минато и знаел многу за неа. Тој полудел кога видел што беше објавено од неа и веднаш и испратил заканувачка порака“ – вели изворот, во која се наведува дека фудбалот не е само што се заканил дека ќе објави детали од нивната претходна врска, туку и дека ќе ги наведе сите мажи со кои Дара имале секс во последните неколку години.

На Дара заканите воопшто не се допаднале, па му напишала „да од*бе“, што е уште повеќе го изнервирало, па и ги навел имињата на луѓето со кои таа била и тоа дека едвај чека нејзината листа на е*ачи јавно да ја објават сите портали и весници. На крајот и ‘се заканувал велејќи и дека има повеќе експлицитни снимки и фотографии од неа, по кои таа ќе зажали и ќе го проколне денот кога одлучила да го навреди“ – вели изворот, и открива дека Дара – Бубамара целосно полудела и секаде го изблокирала.

„По сите закани што на Дара и ги испрати, таа му возврати со порака во која го нарече сељачиште и го отера во три пи*ки мајчини. Му рече да не се плаши од него, а потоа да го блокираше на сите социјални мрежи и на сите броеви што претходно и пишал. Тој не можеше да верува дека бил толку лут и шокиран што ги барал неговите најблиски пријатели велејќи им со зборовите дека тој ќе ја уништи Дара. Бил како лут како рис и не би биле изненадени ако ја направи истата работа како со Карлеуша. На крајот на краиштата, тој ужива во медиумското внимание и пишувањата за него во порталите и весниците и ова е уште добро за него“ – заклучува изворот.

© ЖУРНАЛ    ~48,16

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Македонската естрада доби “бомба” во вистинска смисла на зборот! (Видео)
Ми ставија нож под грло да се појавам во спот: Владо Jаневски го прекрши правилото
Тошиќ „полудел“ откако анонимно го добил видеото од „жешката акција“ на Карлеуша и неговиот колега
„Чувствував дека нешто ќе се случи“: Ова се првите зборови на сопругата на Шабан Шаулиќ по сообраќајната несреќа
Сопственикот на клубот во Германија ги откри последните зборови што му ги кажал Шабан
Нова трагедија во семејството Шаулиќ: По смртта на Шабан семејството повторно завиено во црно
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.