МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Судот забрани продажба на книгата „До атентатот и по него“, за авторот Андов ова е „н..
Кандидатурите на Пендаровски и Силјановска за претседател доставени во ДИК
Шилегов: Оваа пролет ќе бидат засадени 1.200 дрвја во сите скопски општини
„Македонија-Блокира“ со кривична пријава против ДИК за Филип Петровски
Шоубиз
По скандалот со Јелена Карлеуша, Огњен Врањеш се разведува од сопругата?

По скандалот со Јелена Карлеуша, Огњен Врањеш се разведува од сопругата?

среда, 13 март 2019, 13:08ч.   |   L.E.

Босанскиот фудбалер, Огњен Врањеш беше во центарот на скандалите поради експлицитните фотографии со Јелена Карлеуша.

Имено, во јавноста се појавија експлицитни фотографии кои наводно пејачката ги испраќала на босанскиот фудбалер.

Имено, исто така се појавија и пораки кои наводно ги разминувале меѓу себе.

Како што пренесуваат српските медиуми, Огњен Врањеш одлучил да се разведе од сопругата.

„Огњен и Даниела одлучија да стават крај на нивниот брка. По скандалот со Јелена Карлеуша одлучија да се разделат, а Врањеш веќе се консултира со адвокатите и поднесе барање“ вели извор упатен во целата ситуација.

Имено, на левата страна на градниот кош, фудбалерот го имаше истетовирано името на сопругата.
Меѓутоа, дека љубовта не им цвета докажува и тоа што тој наводно ја прикрил тетоважата.

 

© ЖУРНАЛ    ~18,6

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Македонската естрада доби “бомба” во вистинска смисла на зборот! (Видео)
Ми ставија нож под грло да се појавам во спот: Владо Jаневски го прекрши правилото
„Чувствував дека нешто ќе се случи“: Ова се првите зборови на сопругата на Шабан Шаулиќ по сообраќајната несреќа
Тошиќ „полудел“ откако анонимно го добил видеото од „жешката акција“ на Карлеуша и неговиот колега
Сопственикот на клубот во Германија ги откри последните зборови што му ги кажал Шабан
Нова трагедија во семејството Шаулиќ: По смртта на Шабан семејството повторно завиено во црно
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.