МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Дете и возрасен заболени од морбили во тешка состојба
Лица блиски на функционерите ќе даваат откази од работа
Филипче: Студентите кои завршиле Медицински факултет ќе добијат можност за практична ..
Ибраими: Штетата во „Титаник 2″ е 413 евра
Шоубиз
Ја совладаа емоции и се расплака пред публиката поранешната сопруга на Дарко Лазиќ (Фото)

Ја совладаа емоции и се расплака пред публиката поранешната сопруга на Дарко Лазиќ (Фото)

сабота, 09 февруари 2019, 09:52ч.   |   L.E.

Популарната Српска пејачка Ана Севиќ имала неочекувана „драма“ за време на снимање на емисија во Гранд.

Најпрвин имала мака со фустанот, за кој мислејќи дека камерите се изгасени побарала и конец за да се санира штетата, но тука не бил крајит.

За време на емисијата директорот на Гранд ја потсетил Ана на некои спомени кои ги имала со Дарко.

Додека ги гледала снимките, на пејачката и потекле солзи, па се обидела да ги сокрие од камерите, вртејќи се кн публиката.

Додека се обидувала да се смири таа само прокоментирала:

„Жал ми е што Дарко си дозволи такво нешто себеси“мислејќи на тешката сообраќајка, па нејзината колешка Милица Павловиќ ја гушнала и и подала марамче за да не ја упропасти шминката.

© ЖУРНАЛ    ~52,18

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Рада Манојловиќ во Скопје: Пејачката била гостинка на Шенки Версаче! (Фото)
Ми го уништи животот, Душко веќе не ми верува: И се распаѓа бракот на Карлеуша
Македонската водителка ги покажа новите силикони во бикини (Фoto)
ТВ водителката Бојана Скендеровски му останала должна голема сума на пари на екс сопругот Огнен!
Нови детали за порно аферата на Карлеуша: Пејачката пред своите ќерки Врањеш го претставувала како доктор? (Фото)
И Дара Бубамара ја прокоментира порно аферата на Јелена Карлеуша
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.