МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Дете и возрасен заболени од морбили во тешка состојба
Лица блиски на функционерите ќе даваат откази од работа
Филипче: Студентите кои завршиле Медицински факултет ќе добијат можност за практична ..
Ибраими: Штетата во „Титаник 2″ е 413 евра
Шоубиз
Гавазова ќе ги „заведува“ Србите (Видео)

Гавазова ќе ги „заведува“ Србите (Видео)

сабота, 09 февруари 2019, 09:33ч.   |   L.E.

 Атрактивната пеачка Сузана Гавазова вчера го промовираше видеото за песната „Намазана“, нејзина втора песна на српски јазик. Во спотот пејачката заведува облечена во секси корсет, намачкана со бои, провокативна и разголена. Фановите и ја пофалија и ја искритикуваа за спотот. Едни ѝ порачаа дека никогаш не била посекси и дека им се допаѓа лезбиската сцена во спотот, а други велат дека наликува на Бебе Реџа и дека е подобро да си тера кариера во Македонија. „На оваа песна работеа Саша и Ана Диниќ, а видеото го работеше НН Медиа продукција. Песната официјално ја промовирав во емисијата ‘Гранд коктел’ во ‘Гранд продукција’, а во самата емисија испеав и неколку стари македонски песни“, вели Гавазова.

Првата српска песна, „Хало“, Гавазова ја промовираше пред три месеци. Таа неодамна пејачката најави дека ќе сними уште две нови песни, на македонски јазик, и дека тие ќе бидат промовирани околу велигденските празници.

© ЖУРНАЛ    ~36,12

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Рада Манојловиќ во Скопје: Пејачката била гостинка на Шенки Версаче! (Фото)
Ми го уништи животот, Душко веќе не ми верува: И се распаѓа бракот на Карлеуша
Македонската водителка ги покажа новите силикони во бикини (Фoto)
ТВ водителката Бојана Скендеровски му останала должна голема сума на пари на екс сопругот Огнен!
Нови детали за порно аферата на Карлеуша: Пејачката пред своите ќерки Врањеш го претставувала како доктор? (Фото)
И Дара Бубамара ја прокоментира порно аферата на Јелена Карлеуша
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.