МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Дете и возрасен заболени од морбили во тешка состојба
Лица блиски на функционерите ќе даваат откази од работа
Филипче: Студентите кои завршиле Медицински факултет ќе добијат можност за практична ..
Ибраими: Штетата во „Титаник 2″ е 413 евра
Шоубиз
Аријана Гранде има нов спот и песна: „Break Up With Your Girlfriend, I`m Bored"

Аријана Гранде има нов спот и песна: „Break Up With Your Girlfriend, I`m Bored"

сабота, 09 февруари 2019, 10:03ч.   |   L.E.

 Пејачката Аријана Гранде има нова песна „Break Up With Your Girlfriend, I'm Bored" (Раскини со девојката, досадно ми е) за која веднаш објави и спот кој има интересен пресврт на крај.

Во спотот се појавува актерот од серијата „Ривердејл“ Чарлс Мелтон, и ѕвездата на социјалните мрежи Ариел Јасмин. Спотот до сега има речиси половина милион прегледи на YouTube, а премиерно е прикажан пред неколку часа.

Видеото е објавено на само два дена пред „Греми“, но Аријана се одлучи да не се појави на оваа церемонија. Иако е номинирана, таа нема да присуствува затоа што продуцентите и забранија да ја отпее својата песна „7 Rings".

© ЖУРНАЛ    ~36,12

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Рада Манојловиќ во Скопје: Пејачката била гостинка на Шенки Версаче! (Фото)
Ми го уништи животот, Душко веќе не ми верува: И се распаѓа бракот на Карлеуша
Македонската водителка ги покажа новите силикони во бикини (Фoto)
ТВ водителката Бојана Скендеровски му останала должна голема сума на пари на екс сопругот Огнен!
Нови детали за порно аферата на Карлеуша: Пејачката пред своите ќерки Врањеш го претставувала како доктор? (Фото)
И Дара Бубамара ја прокоментира порно аферата на Јелена Карлеуша
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.