МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
МВР е подготвено да обезбеди безбедна атмосфера за време на гласањето, тврди Спасовск..
Филипче: Процентот на вакцинирани деца уште е мал, особено надвор од Скопје
Панајотис Колокатис: Семејството Parkland Hospitality Group постојано расте
ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ е партија што спроведе селективна амнестија и лицемерно е да зборува..
Здравје
По една голтка, стомакот ќе ви гори: Пијалок кој најбрзо топи наслаги

По една голтка, стомакот ќе ви гори: Пијалок кој најбрзо топи наслаги

понеделник, 04 февруари 2019, 13:10ч.   |   L.E.

Не дозволувајте летото да го пречекате со наслаги на стомакот. Природата нуди решение за сите пари.

Тајната е во чудесниот пијалок кој има само три состојки: лимон, мед и свеж рен. Измешајте ги сите состојки во блендер. Секој ден пред секое јадење земете по една лажица и гледајте како салото од стомакот исчезнува. Овој напиток најбрзо ги топи наслагите, велат оние кои го пробале. По само една голтка, стомакот ќе ви гори. Резултатите се видливи по само два дена.  

© ЖУРНАЛ    ~42,14

НАЈЧИТАНИ ОД ЗДРАВЈЕ
Ако ви се заглави коска од риба во грлото, веднаш направете го ова
Грешки кои ги правите со витамините, а за кои не сте ни свесни
Први симптоми за рак на дебело црево
Најдобар детокс на организмот: Го отстранува салото од стомакот и чисти од сите токсини!
Нов магичен коктел за диета: Со само 4 состојки до совршена тежина
Симптоми кои покажуваат дека телото ви е полно со токсини
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.