МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Судот забрани продажба на книгата „До атентатот и по него“, за авторот Андов ова е „н..
Кандидатурите на Пендаровски и Силјановска за претседател доставени во ДИК
Шилегов: Оваа пролет ќе бидат засадени 1.200 дрвја во сите скопски општини
„Македонија-Блокира“ со кривична пријава против ДИК за Филип Петровски
Шоубиз
Тошиќ „полудел“ откако анонимно го добил видеото од „жешката акција“ на Карлеуша и неговиот колега

Тошиќ „полудел“ откако анонимно го добил видеото од „жешката акција“ на Карлеуша и неговиот колега

понеделник, 04 февруари 2019, 12:52ч.   |   L.E.

 После се’, Душко Тошиќ најмногу заради децата бил подготвен да и прости на Карлеуша и да ја заборави нејзината афера со неговиот босански колега. Се’ додека не го добил видеото со нивниот секс…

По заминувањето на Карлеуша во Кина, се чинеше дека таа и Душко ќе ги смират страстите и ќе го зачуваат бракот и семејството, но нејзиниот план за помирување како да пропадна кога сопругот го добил видео материјалот од оргијањето на Јелена со Врањеш.


Карлеуша задоволна дошла од Кина, за потоа да се случи нешто неочекувано. Еден телефонски разговор за време на пробата за церемонијата на доделувањето на музичките MAC награди ја донесоа поп-дивата до нервен слом, зашто токму од другата страна на слушалката беше Душко Тошиќ.


“Таа во текот на разговорот почна да плаче, а потоа ментално и психички попушти пред сите. Никој не сфати во прв момент што се случува, освен дека Душко е лут како рис. Дури подоцна ќе се покаже дека Тошиќ имал дебела прилина да вика на неговата сопруга. Всушност, веднаш по избивањето на нејзиниот скандал, се појави информација дека во прилог на фотографииите има и порно видео од нивниот секс, иако малкумина веруваа дека тоа е точно.


За жал, Душко беше меѓу првите што ќе се увери во точноста на оваа информација, но исто така и на автентичноста на снимката“ – изјавил извор за српски Курир, додавајќи дека Тошиќ одлучил дефинитивно да стави крај на бракот штом ја видел порно снимката.


Но по неколку дена доаѓа до нов пресврт, па така сега Тошиќ и Карлеуша заедно со децата се на одмор во Дубаи!


На „мисија за помирување“ помеѓу сопружниците, кои засолнети далеку од очите на јавноста така ќе ја бараат својата втора шанса за опстанок на нивниот брак и семејството.

© ЖУРНАЛ    ~280,94

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Македонската естрада доби “бомба” во вистинска смисла на зборот! (Видео)
Ми ставија нож под грло да се појавам во спот: Владо Jаневски го прекрши правилото
„Чувствував дека нешто ќе се случи“: Ова се првите зборови на сопругата на Шабан Шаулиќ по сообраќајната несреќа
Тошиќ „полудел“ откако анонимно го добил видеото од „жешката акција“ на Карлеуша и неговиот колега
Сопственикот на клубот во Германија ги откри последните зборови што му ги кажал Шабан
Нова трагедија во семејството Шаулиќ: По смртта на Шабан семејството повторно завиено во црно
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.