МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Дете и возрасен заболени од морбили во тешка состојба
Лица блиски на функционерите ќе даваат откази од работа
Филипче: Студентите кои завршиле Медицински факултет ќе добијат можност за практична ..
Ибраими: Штетата во „Титаник 2″ е 413 евра
Шоубиз
Александра Суботиќ вака перверзна до сега не сте ја виделе: Разголена, бујна бринета во рингот (Фото)

Александра Суботиќ вака перверзна до сега не сте ја виделе: Разголена, бујна бринета во рингот (Фото)

вторник, 12 февруари 2019, 13:45ч.   |   L.E.

 Атрактивната учесничка во „Задруга 2“ Александра Суботиќ уште еднаш покажа со што располага, но еден детал беше повеќе од интригантен за следбениците на Инстаграм.

Имено, бујната бринета, која момчето во реалното шоу, откако таа го напушти ја прељуби со Ана Кораќ, сè уште не се откажува од него, па затоа и се уште живее кај неговата мајка Билјана Драгојевиќ во Ветерник.

Иако Давид во неколку наврати истакна дека на Александра повеќе нема да и се врати, таа одлучи да го чека својот засега бивш избраник да го напушти реалното шоу за да разговараат за сè.

Во меѓувреме, Суботиќ за потребите на новото видео во кое се појавува се фотографираше во неколку секси пози, истакнувајќи ја својата бујна задница во прв план.
Многумина покрај главниот адут забележаа уште нешто: Александра се“ уште држи слика на Давид и неа на задниот дел од маската на мобилниот телефон, за уште еднаш да им покаже на сите дека не се откажува така лесно.

Така, кога сите се прашуваа што ќе се случи со неа, бидејќи мораше да плати 50.000 евра казни заради непочитување на договорот, Суботиќ добро се снајде па сними видеоспот.

Имено, Беца Фантастик и Проект Бенд објавија видео во кое ги препејаа во моментот најголемите хитови од регионалната сцена во ново руво.
Суботиќ се појавува во видеото како секси девојка од рингот, покажувајќи која рунда следува, а во исто време оставајќи ја публиката без здив со своите перверзни пози. Во преден план се секако експлицитните сцени каде што расната убавица ги покажаува своите бујни облини за машала.
Во зависност од песната, како судии во рингот се појавуваат познати композитори и изведувачи како Марко Кон, Огњен Амиџиќ…!

 

© ЖУРНАЛ    ~51,17

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Рада Манојловиќ во Скопје: Пејачката била гостинка на Шенки Версаче! (Фото)
Ми го уништи животот, Душко веќе не ми верува: И се распаѓа бракот на Карлеуша
Македонската водителка ги покажа новите силикони во бикини (Фoto)
ТВ водителката Бојана Скендеровски му останала должна голема сума на пари на екс сопругот Огнен!
Нови детали за порно аферата на Карлеуша: Пејачката пред своите ќерки Врањеш го претставувала како доктор? (Фото)
И Дара Бубамара ја прокоментира порно аферата на Јелена Карлеуша
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.