МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Дете и возрасен заболени од морбили во тешка состојба
Лица блиски на функционерите ќе даваат откази од работа
Филипче: Студентите кои завршиле Медицински факултет ќе добијат можност за практична ..
Ибраими: Штетата во „Титаник 2″ е 413 евра
Шоубиз
Наташа Беквалац пресреќна: Се пофали за Катја – ќерката која ја доби од бракот со Лука Лазукиќ (фото)

Наташа Беквалац пресреќна: Се пофали за Катја – ќерката која ја доби од бракот со Лука Лазукиќ (фото)

вторник, 12 февруари 2019, 13:39ч.   |   L.E.

Пејачката Наташа Беквалац пред речиси една година на свет ја донесе ќерката Катја од бракот со веќе поранешниот сопруг Лука Лазукиќ, а сега со сите на Инстаграм сподели една убава вест.

Пејачката никогаш не ја криела среќата што има две ќерки, па во неколку наврати кажа дека тие се нејзината најголема љубов.

Овој пат Наташа се пофали дека Катја за првпат стои сама, на што е многу горда.

 

„Само да се пофалиме… Стојам сама“, напиша Наташа на својот Инстаграм профил.

© ЖУРНАЛ    ~51,17

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Рада Манојловиќ во Скопје: Пејачката била гостинка на Шенки Версаче! (Фото)
Ми го уништи животот, Душко веќе не ми верува: И се распаѓа бракот на Карлеуша
Македонската водителка ги покажа новите силикони во бикини (Фoto)
ТВ водителката Бојана Скендеровски му останала должна голема сума на пари на екс сопругот Огнен!
Нови детали за порно аферата на Карлеуша: Пејачката пред своите ќерки Врањеш го претставувала како доктор? (Фото)
И Дара Бубамара ја прокоментира порно аферата на Јелена Карлеуша
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.