МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Дете и возрасен заболени од морбили во тешка состојба
Лица блиски на функционерите ќе даваат откази од работа
Филипче: Студентите кои завршиле Медицински факултет ќе добијат можност за практична ..
Ибраими: Штетата во „Титаник 2″ е 413 евра
Шоубиз
Антониа Гиговска го расплака жирито на „Пинкови ѕвездички“ (Видео)

Антониа Гиговска го расплака жирито на „Пинкови ѕвездички“ (Видео)

понеделник, 11 февруари 2019, 13:07ч.   |   L.E.

 Со баладата „Хајде онда ништа“ на Тијана Богичевиќ, пејачката Антониа Гиговска го расплака жирито на „Пинкови ѕвездички – ол старс“. По нејзиниот настап, Леонтина и Наташа Беквалац не штедеа комплименти за нејзиното пеење.

„Емотивно ме потресе. Цело време се трудам на не заплачам, а не можам, толку си добра“, ѝ рече Беквалац на Антониа.

Сликна реакција имаше и Леонтина.

„Немам зборови. Со секоја нова изведба, ти ме оставаш нема. Браво!“, рече Леонтина.

Ова беше петта емисија од циклусот „Ол старс“, а ѕвездичките имаа задача да испеат песна по свој избор. Претходно пееја светски хитови, песни од деведесеттите и денс песни. 

© ЖУРНАЛ    ~45,15

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Рада Манојловиќ во Скопје: Пејачката била гостинка на Шенки Версаче! (Фото)
Ми го уништи животот, Душко веќе не ми верува: И се распаѓа бракот на Карлеуша
Македонската водителка ги покажа новите силикони во бикини (Фoto)
ТВ водителката Бојана Скендеровски му останала должна голема сума на пари на екс сопругот Огнен!
Нови детали за порно аферата на Карлеуша: Пејачката пред своите ќерки Врањеш го претставувала како доктор? (Фото)
И Дара Бубамара ја прокоментира порно аферата на Јелена Карлеуша
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.