МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Заев – Харадинај: Новата реалност е од особено значење за Балканот
Фуере: Груевски падна поради партизацијата, оваа влада да не ги повторува ужасните гр..
Заев и Ципрас денеска во Минхен ќе ја добијат наградата „Евалд Фон Клајст“
Сопственикот на „Дурмо турс“ вели дека е можно возачот на кратко да изгубил свест
Шоубиз
Ќерката на Цеца каква што не сте ја виделе до сега: Анастасија со огромна тетоважа на градите и обетка во носот (Фото)

Ќерката на Цеца каква што не сте ја виделе до сега: Анастасија со огромна тетоважа на градите и обетка во носот (Фото)

понеделник, 11 февруари 2019, 12:54ч.   |   L.E.

Анастасија Ражнатовиќ сподели своја фотографија со следбениците на социјалната мрежа Инстаграм, која предизвика лавина од коментари.

Ќерката на Цеца често е барана да се фотографира за разни едиторијали, па за потребите на еден таков таа ја шокирше јавноста.


Со огромна тетоважа во пределот на градите и вратот и обетка во вид на алка во носот таа наликува на дива Амазонка… Покрај шокантниот имиџ, постот по0крај фотографијата: „не ви се потребни одговори, Се’ што ви треба сум јас“ – уште повеќе ја крена температурата кај нејзините обожувачи.

 

Се разбира Анастасија го украсила вратот само со привремена тетоважа и обетка во носот. Сепак, нема сомневање дека нејзиното ново издание им се допаднало на многумина, со оглед на тоа што има собрано повеќе од 40.000 лајка и стотици коментари благодарение на овие неколку фотографии.

© ЖУРНАЛ    ~33,11

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Рада Манојловиќ во Скопје: Пејачката била гостинка на Шенки Версаче! (Фото)
Ми го уништи животот, Душко веќе не ми верува: И се распаѓа бракот на Карлеуша
Македонската водителка ги покажа новите силикони во бикини (Фoto)
ТВ водителката Бојана Скендеровски му останала должна голема сума на пари на екс сопругот Огнен!
Нови детали за порно аферата на Карлеуша: Пејачката пред своите ќерки Врањеш го претставувала како доктор? (Фото)
И Дара Бубамара ја прокоментира порно аферата на Јелена Карлеуша
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.