МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Дете и возрасен заболени од морбили во тешка состојба
Лица блиски на функционерите ќе даваат откази од работа
Филипче: Студентите кои завршиле Медицински факултет ќе добијат можност за практична ..
Ибраими: Штетата во „Титаник 2″ е 413 евра
Шоубиз
Ричард Гир стана татко пред 70. роденден: Неговата 34 години помлада сопруга му роди син

Ричард Гир стана татко пред 70. роденден: Неговата 34 години помлада сопруга му роди син

понеделник, 11 февруари 2019, 12:50ч.   |   L.E.

Холивудската ѕвезда Ричард Гир стана тако по втор пат само неколку месеци пред неговиот 70. роденден.

Ричард со сопругата Алехандра Силва доби син, на седум месеци пред неговиот 70. роденден.

Пред неколку дена Силва (36) се породи во Њујорк, а името на момчето се уште не е познато на јавноста.

Гир веќе го има 18-годишниот син Хомер Џејмс со поранешната сопруга Кареј Ловел.
Алехандра исто така има дете од првиот брак, 6-годишниот син Алберт со поранешниот сопруг Говинда Фридланд.

© ЖУРНАЛ    ~36,12

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Рада Манојловиќ во Скопје: Пејачката била гостинка на Шенки Версаче! (Фото)
Ми го уништи животот, Душко веќе не ми верува: И се распаѓа бракот на Карлеуша
Македонската водителка ги покажа новите силикони во бикини (Фoto)
ТВ водителката Бојана Скендеровски му останала должна голема сума на пари на екс сопругот Огнен!
Нови детали за порно аферата на Карлеуша: Пејачката пред своите ќерки Врањеш го претставувала како доктор? (Фото)
И Дара Бубамара ја прокоментира порно аферата на Јелена Карлеуша
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.