МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Заев: Амнестиите се завршена работа
Теохаропулос: Во регионот се потребни политики далеку од национализмот
Малолетниците кои побегнаа да живеат заедно оти биле во врска се вратија дома
ЈОРМ: Не е загрозено правото на пензија на осигурениците
Шоубиз
Модерен пар: Викторија и Дејвид Бекам елегантни на вечера во Лондон

Модерен пар: Викторија и Дејвид Бекам елегантни на вечера во Лондон

среда, 09 јануари 2019, 12:55ч.   |   L.E.

Викторија и Дејвид Бекам честопати се мета на шпекулации дека имаат проблеми во бракот и дека се пред развод. Но, славниот пар воопшто не покажува сигнали за разделба.

44-годишната дизајнерка и 43-годишниот поранешен фудбалер беа фотографирани додека рака за рака се упатуваа на свечена вечера во ресторан во Лондон. На настанот, организиран од GQ по повод затворањето на модната недела за мажи, Викторија носеше парчиња од сопствената колекција за сезоната есен/зима 2019 година.

Викторија и Дејвид БекамВикторија и Дејвид БекамВикторија и Дејвид БекамВикторија и Дејвид БекамВикторија и Дејвид
И двајцата споделија фотографии од настанот на Instagram.

© ЖУРНАЛ    ~54,18

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Македонската естрада доби “бомба” во вистинска смисла на зборот! (Видео)
„Чувствував дека нешто ќе се случи“: Ова се првите зборови на сопругата на Шабан Шаулиќ по сообраќајната несреќа
Ми ставија нож под грло да се појавам во спот: Владо Jаневски го прекрши правилото
Тошиќ „полудел“ откако анонимно го добил видеото од „жешката акција“ на Карлеуша и неговиот колега
Сопственикот на клубот во Германија ги откри последните зборови што му ги кажал Шабан
Нова трагедија во семејството Шаулиќ: По смртта на Шабан семејството повторно завиено во црно
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.