МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Заев: Амнестиите се завршена работа
Теохаропулос: Во регионот се потребни политики далеку од национализмот
Малолетниците кои побегнаа да живеат заедно оти биле во врска се вратија дома
ЈОРМ: Не е загрозено правото на пензија на осигурениците
Шоубиз
Бугарската фолк пејачка Андреа со поздрав од Холивуд: Бујна, разголена, напумпана, тапирана… холивудски сон! (ФОТО)

Бугарската фолк пејачка Андреа со поздрав од Холивуд: Бујна, разголена, напумпана, тапирана… холивудски сон! (ФОТО)

среда, 09 јануари 2019, 12:52ч.   |   L.E.

Бугарската фолк пејачка Андреа тргна да го освои Холивуд! Бујната русокоса замина во Калифорнија, каде што се фотографираше на една од централните улици во Лос Анџелес, демонстрирајќи ги нејзините импресивни облини.

Фолк ѕвездата себе си се доживува како холивудска диваа, пишува “Бугарија денес”.

И за да не се сомневате од каде доаѓа, фолк дивата се фотографираше со тапирана коса, напумпани усни и деколте до папокот кое го открива нејзиниот буен раскош.
Фотографиите ја откриваат нејзината супериорна силиконска фигураа, по која многумина мечтаат.
Накусо, Андреа е сега холивудски сон.

© ЖУРНАЛ    ~72,24

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Македонската естрада доби “бомба” во вистинска смисла на зборот! (Видео)
„Чувствував дека нешто ќе се случи“: Ова се првите зборови на сопругата на Шабан Шаулиќ по сообраќајната несреќа
Ми ставија нож под грло да се појавам во спот: Владо Jаневски го прекрши правилото
Тошиќ „полудел“ откако анонимно го добил видеото од „жешката акција“ на Карлеуша и неговиот колега
Сопственикот на клубот во Германија ги откри последните зборови што му ги кажал Шабан
Нова трагедија во семејството Шаулиќ: По смртта на Шабан семејството повторно завиено во црно
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.