МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Дете и возрасен заболени од морбили во тешка состојба
Лица блиски на функционерите ќе даваат откази од работа
Филипче: Студентите кои завршиле Медицински факултет ќе добијат можност за практична ..
Ибраими: Штетата во „Титаник 2″ е 413 евра
Шоубиз
Рада Манојловиќ во Скопје: Пејачката била гостинка на Шенки Версаче! (Фото)

Рада Манојловиќ во Скопје: Пејачката била гостинка на Шенки Версаче! (Фото)

понеделник, 21 јануари 2019, 14:20ч.   |   L.E.

Рада Манојловиќ беше гостинка кај Шенки Маслани, познат како Шенки Версаче од Скопје кој е запаметен по тоа што го обожава брендот „Версаче“.

Рада изминатиов викенд имаше настап во еден клуб во Скопје. За таа прилика главен гостин беше токму Шенки, па истата вечер ја повика Рада да биде гостинка во клубот чиј сопственик е тој.

Шенки постојано истакнува дека сите производи кои ги има се оргинални Версаче и ги купува во Италија.

 

За тоа му е потребна сериозна сума пари, а Шенки објаснува дека сето тоа го заработил благодарение на трговијата со автомобили.

 

Веќе дванаесет години работам, имам добра работа и не ми беше жал да трошам пари на нешто што е некој вид мој знак на распознавање – не крие Маслани.

© ЖУРНАЛ    ~5,862,2012

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Рада Манојловиќ во Скопје: Пејачката била гостинка на Шенки Версаче! (Фото)
Ми го уништи животот, Душко веќе не ми верува: И се распаѓа бракот на Карлеуша
Македонската водителка ги покажа новите силикони во бикини (Фoto)
ТВ водителката Бојана Скендеровски му останала должна голема сума на пари на екс сопругот Огнен!
Нови детали за порно аферата на Карлеуша: Пејачката пред своите ќерки Врањеш го претставувала како доктор? (Фото)
И Дара Бубамара ја прокоментира порно аферата на Јелена Карлеуша
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.