МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Момировски: Обвинителството и МВР да го разјаснат случајот со изборната апликација на..
Ако извисат претседателските, шефот на државата ќе се избира во Собрание или на избор..
Отсуството на судијата го одложи „Монструм“
Деркоски: Сѐ се одвива беспрекорно, спремни сме за изборите
Регион
Најсрамниот момент од пречекот на Владимир Путин во Белград

Најсрамниот момент од пречекот на Владимир Путин во Белград

петок, 18 јануари 2019, 16:05ч.   |   Z.H.

 На социјалните мрежи се споделува фотографија на еден млад човек кој уринира во толпата пред храмот на Свети Сава

Величествениот пречек на претседателот на Руската Федерација, Владимир Путин, пред храмот Св. Сава во Белград, каде што го чекаа околу 120 000 граѓани од сите делови на Србија, донекаде го расипа фотографијата на еден млад човек кој испрати грда слика за Србите во светот.

 

Тој е фатен како врши нужда во дворот на најголемото српско светилиште.

На фотографијата, која се споделува на социјалните мрежи, се гледа дека помлад човек, кој чекаше повеќе часови за да го види Путин, не можеше да издржи, па се олесни на местото на кое го следеше настанот пред храмот. Исто така не му претставувало проблем да изврши нужда пред другите луѓе кои поминувале покрај него, туку само се насмеал на нивните коментари.

© ЖУРНАЛ    ~330,112

НАЈЧИТАНИ ОД РЕГИОН
По само 5 дена заеднички живот, поранешната сопруга живи ги запалила- детали за пожарот кој го потресе регионот
Капучино 6 евра, хамбургер дури 22 - во оваа балканска земја е поскапо и од Мајорка
Опозицијата официјално го освои Истанбул, но Ердоган повлече потег со кој сака да го врати
Планирале свадба, а загинале во страшна несреќа - ова е парот од Србија кој наместо пред олтар, замина во смрт
Во полициска акција во Атина утрово упасени 90 лица
Холандскиот Парламент изгласа суспензија на визниот режим за Албанија
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.