МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Заев – Харадинај: Новата реалност е од особено значење за Балканот
Фуере: Груевски падна поради партизацијата, оваа влада да не ги повторува ужасните гр..
Заев и Ципрас денеска во Минхен ќе ја добијат наградата „Евалд Фон Клајст“
Сопственикот на „Дурмо турс“ вели дека е можно возачот на кратко да изгубил свест
Шоубиз
Нови детали за порно аферата на Карлеуша: Пејачката пред своите ќерки Врањеш го претставувала како доктор? (Фото)

Нови детали за порно аферата на Карлеуша: Пејачката пред своите ќерки Врањеш го претставувала како доктор? (Фото)

петок, 18 јануари 2019, 12:40ч.   |   L.E.

Српските медиуми тврдат дека Огнен Врањеш ја посетувал Јелена Карлеуша во домот на Дедиње кога пејачката имала здравствени проблеми.

Атина и Ника биле убедени дека тоа е доктор кој дошол да ја прегледа нивната мајка.

Српските медиуми тврдат дека Јеца истакнувала дека Огнен е доктор.

„Јелена и Огнен често се гледаа во нивната вила на Дедиње. Врањеш кај неа често доаѓаше во 2017 година кога таа имаше здравствени проблеми.Кога случајно ќе се сретнeше со нивните ќерки, таа има кажуваше дека е доктор“ вели извор близок на пејачката.


Карлеуша морала љубовникот да го донесе дома бидејќи така немало да се открие нивната афера.

„Со оглед на тоа дека се јавни личности, Јелена и Огнен не можеа да се гледат по белградските хотели бидејќи некој можеше да ги открие. Затоа мораше да го води дома, а крајот каде што живее Јелена е мирен и нема многу луѓе“ вели изворот.

Соговорникот тврди дека Карлеуша инсистирала Огнен да доаѓа кај него дома бидејќи и бил емотивно потребен. Во тој период имала хирушка интервенција.


„Карлеуша во тој период беше на операција на тумор на матката. Тоа беше многу тежок период за неа и многу и значеше поддршката на Огнен. Доаѓаше кај неа кога беше сама дома. Меѓутоа, некогаш ќе се случеше Врашњеш да се сретне со Атина или Ника, па тие веруваа дека тоа е докторот на мајка им. Кога ќе го сретнаа таа им велеше: „Ова е чичко Огнен, дојде да ја прегледа мама“.


Инаку, деновиве медиумите пишуваа дека Карлеуша се разведува, но Душко ги демантираше овие написи објавувајќи заедничка фотографија.

© ЖУРНАЛ    ~551,193

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Рада Манојловиќ во Скопје: Пејачката била гостинка на Шенки Версаче! (Фото)
Ми го уништи животот, Душко веќе не ми верува: И се распаѓа бракот на Карлеуша
Македонската водителка ги покажа новите силикони во бикини (Фoto)
ТВ водителката Бојана Скендеровски му останала должна голема сума на пари на екс сопругот Огнен!
Нови детали за порно аферата на Карлеуша: Пејачката пред своите ќерки Врањеш го претставувала како доктор? (Фото)
И Дара Бубамара ја прокоментира порно аферата на Јелена Карлеуша
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.