МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Заев – Харадинај: Новата реалност е од особено значење за Балканот
Фуере: Груевски падна поради партизацијата, оваа влада да не ги повторува ужасните гр..
Заев и Ципрас денеска во Минхен ќе ја добијат наградата „Евалд Фон Клајст“
Сопственикот на „Дурмо турс“ вели дека е можно возачот на кратко да изгубил свест
Шоубиз
И Дара Бубамара ја прокоментира порно аферата на Јелена Карлеуша

И Дара Бубамара ја прокоментира порно аферата на Јелена Карлеуша

четврток, 17 јануари 2019, 11:28ч.   |   L.E.

Деновиве поп пејачката Јелена Карлеуша се наоѓа на мета на скандалите поради експлицитните фотографии кои наводно ги праќала на босанскиот фудбалер Огнен Врањеш.

Многумина колеги ја подржаа Јелена Карлеуша, а меѓу нив и нејзината пријателка Дара Бубамара.

„Тоа се обични глупости, измислици. Сите знаеме од каде се тоа потекнува. Уште една лоша намера. Уште полошо е што се започна на Божиќ. Секако дека не верувам на тие измислици и верувам на неа. Го подржувам нејзиното семејство и нека се издржи “ вели Дара.

И на „Инстаграм“, Дара се огласи и ја подржа својата колешка.

„Моја Јелена, те сака твојата другарка, ја имаш мојата поддршка, никој не ти може ништо, те чекаат нови песни, концерти, успеси“ напиша Дара на социјалните мрежи.

© ЖУРНАЛ    ~506,176

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Рада Манојловиќ во Скопје: Пејачката била гостинка на Шенки Версаче! (Фото)
Ми го уништи животот, Душко веќе не ми верува: И се распаѓа бракот на Карлеуша
Македонската водителка ги покажа новите силикони во бикини (Фoto)
ТВ водителката Бојана Скендеровски му останала должна голема сума на пари на екс сопругот Огнен!
Нови детали за порно аферата на Карлеуша: Пејачката пред своите ќерки Врањеш го претставувала како доктор? (Фото)
И Дара Бубамара ја прокоментира порно аферата на Јелена Карлеуша
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.