МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Заев – Харадинај: Новата реалност е од особено значење за Балканот
Фуере: Груевски падна поради партизацијата, оваа влада да не ги повторува ужасните гр..
Заев и Ципрас денеска во Минхен ќе ја добијат наградата „Евалд Фон Клајст“
Сопственикот на „Дурмо турс“ вели дека е можно возачот на кратко да изгубил свест
Шоубиз
Ми го уништи животот, Душко веќе не ми верува: И се распаѓа бракот на Карлеуша

Ми го уништи животот, Душко веќе не ми верува: И се распаѓа бракот на Карлеуша

четврток, 17 јануари 2019, 10:56ч.   |   L.E.

 Јелена Карлеуша и се доверила на своја колешка дека веќе не знае на што е со својот сопруг Душко Тошиќ, откако во јавноста исплива нејзината преписка со Огњен Врањеш.

Јелена рече дека се било во ред, додека во јавност не излегоа тие пораки. Меѓутоа сега Душко веќе не и верува. Тој кретен Врањеш…Ми го уништи животот, ми рече низ солзи – раскажала позната пејачка и добра пријателка на Карлеуша.

Во пораките кои се објавени, Јелена го убедувала Варњеш дека меѓу неа и нејзиниот сопруг Душко владее братска љубов и дека нивниот брак со години е медиска фарса.

Јелена сега веќе не знае на што е, ниту пак што да прави. Ова целосно ја скрши – рекла нејзината пријателка.

На почетокот на оваа афера и Душко и Јелена тврдеа дека преписката е лажна и дека нивниот брак е поцврст од било кога. Сепак изгледа притисокот е премноу голем и неизвесно е како ќе заврши оваа семејна драма.

© ЖУРНАЛ    ~715,241

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Рада Манојловиќ во Скопје: Пејачката била гостинка на Шенки Версаче! (Фото)
Ми го уништи животот, Душко веќе не ми верува: И се распаѓа бракот на Карлеуша
Македонската водителка ги покажа новите силикони во бикини (Фoto)
ТВ водителката Бојана Скендеровски му останала должна голема сума на пари на екс сопругот Огнен!
Нови детали за порно аферата на Карлеуша: Пејачката пред своите ќерки Врањеш го претставувала како доктор? (Фото)
И Дара Бубамара ја прокоментира порно аферата на Јелена Карлеуша
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.