МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Заев: Амнестиите се завршена работа
Теохаропулос: Во регионот се потребни политики далеку од национализмот
Малолетниците кои побегнаа да живеат заедно оти биле во врска се вратија дома
ЈОРМ: Не е загрозено правото на пензија на осигурениците
Шоубиз
Сите ги сакаа нејзините облини, но поради момчето мораше да ослаби:„Знам дека претерав“

Сите ги сакаа нејзините облини, но поради момчето мораше да ослаби:„Знам дека претерав“

четврток, 10 јануари 2019, 12:43ч.   |   L.E.

Британскиот модел, Кели Брук, призна дека таа ослабела два конфекциски броеви откако момчето ја нарекол балон.

Иако сите ги сакаа нејзините облини, Кели одлучи да ја ослабне, не само поради момчето Џереми Париси, но исто така и поради бујните гради, кои поради вишокот тежина има болки во грбот.

Кели, која од L / XL големина ослабена до број М, изјави за магазинот „Closer“ дека нејзините гради се толку големи што почнала да чувствува притисок во грбот. Таа дури и мораше да оди кај киропрактичар.

Кели успеа да изгуби на тежина за два месеци и сега признава дека ги фотографирала своите фотографии за да изгледа послаба.

“Ги обработував фотографиите од пред 10 години. Патев за телото што некогаш го имав”, призна таа.

“Не можев да носам ништо и сè беше тесно кај градите”, додаде таа.
Знаела дека отишла предалеку кога момчето почнало да ја нарекува балон и кога нејзината мајка и рекла да престане да јаде.

“Се ‘уште ги сакам облините и тоа што сум јас, но станав свесена дека во последните две години претерав кога веќе не можев да ги носам тесните фармерки”, заклучи Кели.

© ЖУРНАЛ    ~344,116

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Македонската естрада доби “бомба” во вистинска смисла на зборот! (Видео)
„Чувствував дека нешто ќе се случи“: Ова се првите зборови на сопругата на Шабан Шаулиќ по сообраќајната несреќа
Ми ставија нож под грло да се појавам во спот: Владо Jаневски го прекрши правилото
Тошиќ „полудел“ откако анонимно го добил видеото од „жешката акција“ на Карлеуша и неговиот колега
Сопственикот на клубот во Германија ги откри последните зборови што му ги кажал Шабан
Нова трагедија во семејството Шаулиќ: По смртта на Шабан семејството повторно завиено во црно
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.