МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Заев: Амнестиите се завршена работа
Теохаропулос: Во регионот се потребни политики далеку од национализмот
Малолетниците кои побегнаа да живеат заедно оти биле во врска се вратија дома
ЈОРМ: Не е загрозено правото на пензија на осигурениците
Шоубиз
Жешката Хелена Роза се огласи од Нов Зеланд: „Снегот не ми недостига“ (Фото)

Жешката Хелена Роза се огласи од Нов Зеланд: „Снегот не ми недостига“ (Фото)

четврток, 10 јануари 2019, 12:37ч.   |   L.E.

Поранешанта тв-водителката Хелена Роза во секси долна облека си ужива во кревет во нејзиниот дом во Окленд. За разлика од Ноз Зеланд, каде на голема врата доаѓа летото, овде во Скопје имаме врнежи од снег и ниски температури. Хелена ни пиша дека се спремала за на плажа, и дека снегот во Македонија воопшто не и недостасува.

-И кога живеев во Македонија, не сум ја сакала зимата. Сакав да го преспијам зимскиот период. За мене летото си е лето, море , плажа, сонце. Овде го имам сето тоа богатство, вели Хелена.

Иако е мајка на две деца, таа сеуште изгледа секси и провактивно./1tv.mk

© ЖУРНАЛ    ~124,42

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Македонската естрада доби “бомба” во вистинска смисла на зборот! (Видео)
„Чувствував дека нешто ќе се случи“: Ова се првите зборови на сопругата на Шабан Шаулиќ по сообраќајната несреќа
Ми ставија нож под грло да се појавам во спот: Владо Jаневски го прекрши правилото
Тошиќ „полудел“ откако анонимно го добил видеото од „жешката акција“ на Карлеуша и неговиот колега
Сопственикот на клубот во Германија ги откри последните зборови што му ги кажал Шабан
Нова трагедија во семејството Шаулиќ: По смртта на Шабан семејството повторно завиено во црно
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2019 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.