Журнал - Новинска агенција

Zurnal.mk

Без Фотошоп: Ким Кардашијан парадира по танга на плажа во Малибу (Фото)

Рама со порака до Иванов: Албанскиот не е јазик на непријателот
Четворица обвинители реагираат: На Бобан Илиќ требало да му се суди за убиство
Судир меѓу нотарите и адвокатите за Законот за нотаријат
ВМРО-ДПМНЕ: Заев и Џафери ја доведоа во прашање и препораката за преговори за ЕУ

Шоубиз

Без Фотошоп: Ким Кардашијан парадира по танга на плажа во Малибу (Фото)
KIMM_1.jpg

Неодамна изјави дека моментално е во најдобрата форма во животот, благодарение на промената на фитнес режимот.

Па, секако, додека е во топ форма, го искористи денот во Малибу да се расоблече во минијатурно бикини.

Ријалити ѕвездата го откри секој сантиметар кожа во висока танга и минијатурни триаголници, целосно покажувајќи го фамозниот задник.

Овојпат, Ким повторно без Фотошоп, но сепак целулитот од пред неколку месеци е помалку очигледен:

 21.09.2017, 12:15  | L.E. | 306

 

© ZURNAL.mk

Aktuelno

 Шоубиз 

НОВИНСКА АГЕНЦИЈА "ЖУРНАЛ"

Димитрие Чуповски 4/2-11
Скопје, Република Македонија
Телефон: 02 3217 815
Е-пошта: info @ zurnal.mk

17682
© 2018 Журнал - Новинска агенција. Сите права се заштитени.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ. Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.