Журнал - Новинска агенција

Zurnal.mk

Aна Бекута и Снежана Ѓуришиќ прозборија за убиството на нивната колешка Јелена!

ДПА со поддршка на договорот со Грција и најава за партиски коногрес на почетокот од ..
Пендаровски: Грција нема да го прекрши Договорот
Шекеринска за "Different": Македонија се извлече од Балканската кал, граѓаните немат ..
Ангелов: Саздо не го убија Албанци, го убија три свирепи, злобни и сурови лица

Шоубиз

Aна Бекута и Снежана Ѓуришиќ прозборија за убиството на нивната колешка Јелена!
AN_1.jpg

Убиството на Јелена Марјановиќ повторно е главна тема во медуимите, а за Телеграф, Ана Бекута и Снежана Ѓиришиќ ја прокоменитраа нејзината смрт.

Не сакам да зборувам за тоа. Има многу нејасни работи. Трае веќе долго време и според мене има многу нерешени и нејасни работи. Замина млада личност, мајка на мало дете на кое му епотребна мајка додека расте. Тоа навистина е ужасно и би сакала да имаме што помалку вакви случаеви, изјави Снежана Ѓуришиќ.

 

Од друга страна пак, Ана вели дека е запрастена од целата ситуација.

Не можам да коментирам. Многу е тажно и ужасно, вели Ана Бекута

 21.09.2017, 12:11  | L.E. | 322

 

© ZURNAL.mk

Aktuelno

 Шоубиз 

НОВИНСКА АГЕНЦИЈА "ЖУРНАЛ"

Димитрие Чуповски 4/2-11
Скопје, Република Македонија
Телефон: 02 3217 815
Е-пошта: info @ zurnal.mk

10880
© 2018 Журнал - Новинска агенција. Сите права се заштитени.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ. Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.