Журнал - Новинска агенција

Zurnal.mk

Во овој „рај“ летува Сека Алексиќ со семејството! (Фото)

Одобрено обвинението за Чавков и петмина пратеници
Север: Договорот за името е голем чекор за целиот Балкан
Хан: Иванов да преземе одговорност за процесот за договорот со Грција
Ѕанакопулос: Договорот е политичка победа, се решава прашање старо 30 години

Шоубиз

Во овој „рај“ летува Сека Алексиќ со семејството! (Фото)
seka.png

Ресортот во кој е сместена Сека Алекси со синот и сопругот, изгледа фантастично.

Заслужен одмор во септември си дозволи пејачката Сека со сопругот Вељко и синот Јаков во Грција. Тие се сместени во еден хотелски комплекс, а пејачката сподели и со обожавателите како изгледа.

 

Со синот Јаков Сека не оди често на плажа, но затоа уживаат покрај базен.

 12.09.2017, 16:35  | L.E. | 129

 

© ZURNAL.mk

Aktuelno

 Шоубиз 

НОВИНСКА АГЕНЦИЈА "ЖУРНАЛ"

Димитрие Чуповски 4/2-11
Скопје, Република Македонија
Телефон: 02 3217 815
Е-пошта: info @ zurnal.mk

32542
© 2018 Журнал - Новинска агенција. Сите права се заштитени.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ. Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.