Журнал - Новинска агенција

Zurnal.mk

Ристе Ристески веднаш улови згодна девојка во Будва

ДПА со поддршка на договорот со Грција и најава за партиски коногрес на почетокот од ..
Пендаровски: Грција нема да го прекрши Договорот
Шекеринска за "Different": Македонија се извлече од Балканската кал, граѓаните немат ..
Ангелов: Саздо не го убија Албанци, го убија три свирепи, злобни и сурови лица

Шоубиз

Ристе Ристески веднаш улови згодна девојка во Будва
riste.png

Охриѓанецот Ристе Ристески и победник во музичкото регионално шоу „Ѕвездите на Гранд“, деновиве замина за Црна Гора каде реши да се одмори во овој пеколен месец август.

Социјалните мрежи се задолжителна активност на нашиот Ристе, кој редовно го полни својот профил со моменти од секојдневието. Токму сега кога е на летен одмор има повеќе за објавување, а откако на своите следбеници и обожаватели им ја откри дестинацијата, сега реши да покаже дека не седи мирен, па покрај уживањето знае да фрли и јадица.

 

Токму кога помисливме дека приватноста ќе ја зачува за себе, сега тој одлучи на сите да им покаже дека ловот му успеал, а русокосата риба која ја залови, ја качи на скутер и ја повози по морето.

 

Дали ова е само летна љубовна авантура или се пријатели, останува да видиме…

 09.08.2017, 16:37  | L.E. | 171

 

© ZURNAL.mk

Aktuelno

 Шоубиз 

НОВИНСКА АГЕНЦИЈА "ЖУРНАЛ"

Димитрие Чуповски 4/2-11
Скопје, Република Македонија
Телефон: 02 3217 815
Е-пошта: info @ zurnal.mk

11506
© 2018 Журнал - Новинска агенција. Сите права се заштитени.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ. Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.