Журнал - Новинска агенција

Zurnal.mk

Бијонсе во одлична форма по породувањето (Фото)

Мајката на малиот Алмир: Тој не знаеше што се Македонци, а што Албанци, тоа беше дете..
Денеска нов протест за Алмир
Рама со порака до Иванов: Албанскиот не е јазик на непријателот
Четворица обвинители реагираат: На Бобан Илиќ требало да му се суди за убиство

Шоубиз

Бијонсе во одлична форма по породувањето (Фото)
beee.jpg

Само два месеци по породувањето со близнаците Сер и Руми, Бијонсе е во одлична форма.

Таа заедно со својата ќерка Блу Ајви, присуствуваше на концертот на Кендрик Ламар каде заедно танцуваа и се забавуваа.

Погледнете како изгледаше нејзиниот стајлинг и дел од атмосферата.

 10.08.2017, 11:42  | L.E. | 78

 

© ZURNAL.mk

Aktuelno

 Шоубиз 

НОВИНСКА АГЕНЦИЈА "ЖУРНАЛ"

Димитрие Чуповски 4/2-11
Скопје, Република Македонија
Телефон: 02 3217 815
Е-пошта: info @ zurnal.mk

40809
© 2018 Журнал - Новинска агенција. Сите права се заштитени.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ. Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.