Журнал - Новинска агенција

Zurnal.mk

Сака да воведе нов тренд: Погледнете што направи Карлеуша со лицето! (Фото)

ДПА со поддршка на договорот со Грција и најава за партиски коногрес на почетокот од ..
Пендаровски: Грција нема да го прекрши Договорот
Шекеринска за "Different": Македонија се извлече од Балканската кал, граѓаните немат ..
Ангелов: Саздо не го убија Албанци, го убија три свирепи, злобни и сурови лица

Шоубиз

Сака да воведе нов тренд: Погледнете што направи Карлеуша со лицето! (Фото)
trendd.jpg

Јелена Карлеуша и овој пат со несекојдневна промена прилече големо внимание на социјалните мрежи.

Јелена објавила фотографија на која ги офарбала нејзините веќи исто како и нејзината коса.

"Албино, напишала Јелена во коментар, поради кој мислењата биле поделени, но сите се сложиле за едно-дека тоа што го направила е полн погодок."

 10.08.2017, 11:36  | L.E. | 177

 

© ZURNAL.mk

Aktuelno

 Шоубиз 

НОВИНСКА АГЕНЦИЈА "ЖУРНАЛ"

Димитрие Чуповски 4/2-11
Скопје, Република Македонија
Телефон: 02 3217 815
Е-пошта: info @ zurnal.mk

11590
© 2018 Журнал - Новинска агенција. Сите права се заштитени.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ. Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.