Журнал - Новинска агенција

Zurnal.mk

Анџелина Џоли со шесте деца во Дизниленд за роденденот на близнаците Вивиен и Нокс (Фото)

Таравари: Нападот на наставниците во гостиварската гимназија досега невиден настан
Османи: Имплементацијата на планот 3-6-9 ги надмина и најоптимистичките прогнози, оче..
Нови рочишта за „Т.Н.Т“, „Транспортер“ и „Тендери“
Коѕијас - Димитров: Уште неколку спорни, но најтешки точки

Шоубиз

Анџелина Џоли со шесте деца во Дизниленд за роденденот на близнаците Вивиен и Нокс (Фото)
angBB.jpg

Анџелина Џоли има подари на своите деца Вивиен и Нокс роденденска забава на „најсреќното место на светот“.

По повод 9-тиот роденден на близнаците, холивудската ѕвезда ги почести своите шест деца со патување во Дизниленд.

Медокс (15), Пакс (13), Захара (12), Шајло (11) и Вивиен и Нокс со широки насмевки се забавуваа покрај мајка си.

 13.07.2017, 13:14  | L.E. | 162

 

© ZURNAL.mk

Aktuelno

 Шоубиз 

НОВИНСКА АГЕНЦИЈА "ЖУРНАЛ"

Димитрие Чуповски 4/2-11
Скопје, Република Македонија
Телефон: 02 3217 815
Е-пошта: info @ zurnal.mk

32841
© 2018 Журнал - Новинска агенција. Сите права се заштитени.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ. Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.