Журнал - Новинска агенција

Zurnal.mk

Фејсбук со нови проблеми – доаѓа ли крајот на популарната страница?!

Мајката на малиот Алмир: Тој не знаеше што се Македонци, а што Албанци, тоа беше дете..
Денеска нов протест за Алмир
Рама со порака до Иванов: Албанскиот не е јазик на непријателот
Четворица обвинители реагираат: На Бобан Илиќ требало да му се суди за убиство

Технологија

Фејсбук со нови проблеми – доаѓа ли крајот на популарната страница?!
1facebook-640x427.jpg

Корисниците на социјалната мрежа, денеска на страната не гледаат ништо. Се појавија сиви линии кои досега се немаат појавено на страната.

Фејсбук не е паднат само кај нас туку и во Италија, Финска, Русија, Украина, Шпанија, Грција…со што корисниците страниците ги гледаат на мобилен, но не и на компјутер.

На форумите корисниците прашуваат дали се ближи крајот на популарната мрежа која десетина години е главна алтка за комуникација меѓу луѓето.

facebook problem

 18.05.2017, 11:29  | V.E. | 91

 

© ZURNAL.mk

 Технологија 

НОВИНСКА АГЕНЦИЈА "ЖУРНАЛ"

Димитрие Чуповски 4/2-11
Скопје, Република Македонија
Телефон: 02 3217 815
Е-пошта: info @ zurnal.mk

40600
© 2018 Журнал - Новинска агенција. Сите права се заштитени.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ. Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.