Журнал - Новинска агенција

Zurnal.mk

ФОТО: Од златна кралица до ова - Карлеуша повторно шокираше

Хан ја повика опозицијата да биде конструктивна
Дали Русија ќе ја спречува Македонија да влезе во НАТО?
Задолжителна зимска опрема за возилата, во спротивно 45 евра казна

Шоубиз

ФОТО: Од златна кралица до ова - Карлеуша повторно шокираше
hitportal-jelenaukyuk6-karleusha11-22803.jpg

Откако ја видовме Карлеуша како златна кралица, со златна перика, мислевме дека веќе ништо не може да не изненади. Сепак, пејачката повторно си го направи своето и ги шокираше фановите со новиот стил. Кратка коса и ракавици со тетоважи, Карлеуша изгледа вака:

 21.04.2017, 11:26  | V.E. | 96

 

© ZURNAL.mk

 Шоубиз 

НОВИНСКА АГЕНЦИЈА "ЖУРНАЛ"

Димитрие Чуповски 4/2-11
Скопје, Република Македонија
Телефон: 02 3217 815
Е-пошта: info @ zurnal.mk

1923
© 2017 Журнал - Новинска агенција. Сите права се заштитени.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ. Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.