Журнал - Новинска агенција

Zurnal.mk

Фановите загрижени: Емина Јаховиќ бара помош – разберете ме и утешете ме! (фото)

Одобрено обвинението за Чавков и петмина пратеници
Север: Договорот за името е голем чекор за целиот Балкан
Хан: Иванов да преземе одговорност за процесот за договорот со Грција
Ѕанакопулос: Договорот е политичка победа, се решава прашање старо 30 години

Шоубиз

Фановите загрижени: Емина Јаховиќ бара помош – разберете ме и утешете ме! (фото)
151615_4_ff-650x436.jpg

Пејачката Емина Јаховиќ со својата објава на Инстаграм ги загрижи фановите. Таа напиша долг пост и побара помош од своите обожователи.

Емина поминува низ тежок период, иако се е во ред со пејачката во последно време и се случија многу работи.

Невероватно колку работам во последно време и ова сакам да го споделам со вас. Не да споделам…да се пожалам, бидејќи навистина имам потреба да ме разберета и да ме утешите. На албумите секогаш работев сама и текстовите и музиката, па така беше и овој пат.

Утрово работев до 4и30 , малку спиев, се истуширав и еве ме пак на истото место. Така се денови, па потоа ќе отидам на некое службено патување. Шегата на страна, албумот е при крај и дадов се од себе да биде најдобар. Треба ми сила која ја проноаѓам во вашата љубови и поддршка, напиша пејачката на Интаграм.

 21.04.2017, 11:23  | V.E. | 105

 

© ZURNAL.mk

Aktuelno

 Шоубиз 

НОВИНСКА АГЕНЦИЈА "ЖУРНАЛ"

Димитрие Чуповски 4/2-11
Скопје, Република Македонија
Телефон: 02 3217 815
Е-пошта: info @ zurnal.mk

32384
© 2018 Журнал - Новинска агенција. Сите права се заштитени.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ. Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.