МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Владата има рок од 15 дена да ги достави амандманите до Собранието
Ципрас му честита на Заев за гласањето
Пратениците на СДСМ се откажаа од дискусија, се очекува гласање
Во „Монструм" било пукано со две пушки и пиштол
Шоубиз
Идната мајка се надмина: Поранешната тенисерка се фотографираше прекриена само со црвена ноќница

Идната мајка се надмина: Поранешната тенисерка се фотографираше прекриена само со црвена ноќница

четврток, 07 декември 2017, 11:09ч.   |   L.E.

Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ неодамна објави дека е бремена, а од тој ден до денес е под бурно око на медиумите.

Имено тенисерката откако со фановите ја сподели најрадосната вест замина на летен одмор, далеку од очите на јавноста.

Но откако ја видовме во костим за капење, очигледно таа посакала фановите да ги изненади уште повеќе, па објави нова секси фотографија на својот Инстаграм профил.
Имено Ивановиќ објави фотографија на која на себе има само црвена ноќница, а со ова таа ги помина и сите граници на сексапил, велат фановите.

Дел од коментарите се дека му завидуваат на Бастијан Швајнштајгер и дека таа откако е брена блеска, погледнете.

© ЖУРНАЛ    ~241,83

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Миранда од „Сексот и градот“ поразена во трката за гувернер на Њујорк
Ријана ги собра најголемите ѕвезди на хуманитарниот „Дијамантски бал“ (Фото)
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2018 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.