МАКЕДОНИЈА РЕГИОН СВЕТ ЕКОНИМИЈА ХРОНИКА СПОРТ КУЛТУРА КОЛУМНИ TRENDING KITCHEN ШОУБИЗ ЗДРАВЈЕ ЗАНИМИЛИВОСТИ ТЕХНОЛОГИЈА АВТО
Пратениците на СДСМ се откажаа од дискусија, се очекува гласање
Во „Монструм" било пукано со две пушки и пиштол
Крсто Мукоски пуштен да се брани од слобода
Обвинение против Миленко Неделковски за статусот на Фејсбук за жртвите од пожарот во ..
Шоубиз
Познатата 23 годишна порно актерка пронајдена мртва

Познатата 23 годишна порно актерка пронајдена мртва

четврток, 07 декември 2017, 11:08ч.   |   L.E.

Во средата во Калифорнија е откриено телото на 23-годишната Аугуст Ејмс, порно ѕвезда која во овие неколку години кариера се има појавено во над 270 филмови.

 

Според блиските Ејмс последните неколку дена била во депресија по масовното он-лајн малтретирање што го доживеала откако на Твитер напишала дека одбила да снима порно сцена со маж кој учествувал и во геј порно.

 

По ова освен бараж од навреди, Ејмс од троловите е прозивана и дека е хомофоб, што таа го негира и објаснува дека во порно индустријата најголемиот дел од девојките заради безбедност не снимаат со мажи кои учествуваат во геј порно.

 

Веста за смртта ја соопштува нејзиниот сопруг, и не се знаат никакви дополнителни информации околу темата, освен дека полицијата го истражува убиството.

 

Ејмс по потекло е од Канада, во порно индустријата влегува пред 4 години и има снимано за речиси секое големо порно студио, а во овој период има добиено неколку награди од АВН.

© ЖУРНАЛ    ~411,141

НАЈЧИТАНИ ОД ШОУБИЗ
Миранда од „Сексот и градот“ поразена во трката за гувернер на Њујорк
Ријана ги собра најголемите ѕвезди на хуманитарниот „Дијамантски бал“ (Фото)
МАРКЕТИНГ ИМПРЕСУМ КОНТАКТ

© 2009-2018 НОВИНСКА АГЕНЦИЈА „ЖУРНАЛ“.
Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, Република Македонија. Телефон: 02/3217-815
Сите права се задржани.
Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од ЖУРНАЛ.
Секој упад и злоупотреба на интернет страницата на ЖУРНАЛ е казнив по членовите 251 и 251a од КЗ на Република Македонија.